Acháty


OBCHODNÍ PODMÍNKY


Způsob objednání

Dodání a reklamace objednaného zboží
Způsob objednání:

1) Objednavatel po výběru položky zašle e-mailem objednávku, ve které uvede svou adresu a způsob odběru.(poštou, osobně)

2) Dodavatel potvrdí e-mailem vybraný kus(y) včetně souhrnné ceny za objednané kameny, balného a poštovného dle tarifu pošty. Současně i bankovného spojení. Po obdržení uvedené čásky na účtu dodavatel se zavazuje odeslání do tří následujících dnů (nebydlím ve městě)

3) Dodavatel zajistí kvalitní zabalení objednaného zboží

4) Cena za odeslání dle tarifů pošty

K celkové ceně za poštovní služby bude připočtena cena za balné (20,- Kč)

5) Ke každé dodávce bude přiložen dodací list a faktura.

6) Křehký materiál bude možné odebrat pouze osobně nebo případně na domluveném místě. Současně bude tato možnost označena v nabídce (osobní odběr) 

Dodání a reklamace:

V případě poškození balíku proveďte za přítomnosti pracovníka poštovní přepážky otevření a zkontrolování obsahu ještě při jeho odebrání. Pokud k tomu nebude pracovník pošty svolný, balík nepřebírejte! V případě poškození obsahu jej vraťte a vzápětí informujte dodavatele.

V případě vrácení kamenů po vzájemné dohodě, musí být vrácené kameny nepoškozené. Vrácení nákupní ceny se uskuteční přímo při osobním převzetí, nebo až po prohlédnutí vráceného zboží poštou – balíkem.

Upozornění: vrácené zboží nelze posílat zpět formou dobírky.

Cena za zaslané zboží (viz katalog služeb České pošty + balné):

Příklad:

Doporučený balík

Váha balíku: do 2 kg: 99,- Kč

Doporučený balík na poštu

Váha balíku: do 30 kg: 109,- Kč

Doporučený balík do ruky

Váha balíku: do 30 kg: 129,- Kč

Balné: 20,- Kč

Celkem: 20 Kč + zásilka = Kč

Poznámka:

v rámci úspor je možné si objednané zboží vyzvednout na předem dohodnutém místě v rámci příležitostné cesty, případně na dohodnuté burze nebo v místě prodejce. Minimální termín pro vyzvednutí zboží u prodejce je na telef. výzvu 3 dny předem nebo případnou dohodu.

Adresa prodejce:

Marks Josef

Blata 7

506 01 Jičín

Tel.: 705231691

josef.marks@tiscali.cz